koszulka sergio ramos głoszono szóstą drużynę tygodnia w gr

koszulka sergio ramos głoszono szóstą drużynę tygodnia w grze FIFA 18, w której znalazł się Alexis Sanchez po znakomitym występie Arsenalu przeciwko Evertonowi.

Pomocnik Barcelony Andres Iniesta, bramkarz Interu Mediolan Samir Handanović i środkowy obrońca Manchesteru City Nicolas Otamendi również figurują w wyjściowej jedenastce. Michy Batshuayi został również nagrodzony po tym, jak wszedł z ławki i strzelił dwa gole dla Chelsea przeciwko Watford, podczas gdy bramkarz 3. ligi Tom Muller jest jednym z dwóch srebrnych graczy w składzie dzięki niesamowitemu pokazowi, w którym obronił rzut karny przed strzeleniem wyrównującego gola w końcówce dla Halleschera.

Drużyna tygodnia jest dostępna od 1800 BST 25 października do środy 1 listopada.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i koszulki piłkarskie dla niemowląt Ederson wracają do Benfiki-Sporting rywalizacja z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z