strój mbappeSzarża Leona w fazie playoff prawie się nie
strój mbappeSzarża Leona w fazie playoff prawie się nie udała. Potrzebując zwycięstwa i kilku dobrych wyników, Leon w sobotę wyrównał po dwa gole z Cruz Azul. Ale Fernando Navarro rzucił się do przodu z prawej strony i dośrodkował do Guillermo Burdissa, który uderzył głową. Po niedzielnej porażce Toluki Leon awansował do playoffów.
To, że Leon jest w tej pozycji, jest niezwykłe. Podczas gdy zmiany menedżerów są zbyt częste w Liga MX, sprowadzenie entuzjastycznego Torrente, aby zaimplementował swój wysokociśnieniowy system w miejsce Luisa Fernando Teny, było wyraźnie tym, czego Leon potrzebował. Drużyna zaczęła fatalnie, zajmując ostatnie miejsce w lidze po zaledwie jednym zwycięstwie w pierwszych siedmiu meczach.
Ale w ostatnich sześciu tygodniach sezonu Leon jest najlepszą drużyną w lidze z 14 na 18 możliwych punktów. Drużyna jest niepokonana od 10 meczów, a ponieważ Leon zajmuje ósme miejsce i mierzy się z superliderem (najwyższe miejsce w tabeli) Tijuaną, Torrrente ma szansę wprowadzić drużynę głęboko w play-offy. Xolos mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i trzy porażki na tym samym odcinku. Zespoły toczą również historyczną rywalizację, w której obie awansują do najwyższej ligi w tym samym czasie. Ten rewanż półfinału Apertury 2012stroje piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiemmoże przynieść wiele emocji.