koszulka dybala Nie tylko to, ale jeśli angielska drużyn

koszulka dybala Nie tylko to, ale jeśli angielska drużyna nie uzyska podpisu w terminie, europejskie drużyny będą mogły wkroczyć i wskrzesić umowę dla nowo dostępnego gracza.

To era, w której kluby Premier League nie tylko rywalizują ze sobą; to zglobalizowany świat futbolu, w którym rywali nie ograniczają już granice.

Ronald Koeman miał całkowitą rację na początku tego tygodnia, kiedy powiedział, że głosowanie za zamknięciem okienka dla angielskich klubów bez wzajemności ze strony innych lig było „głupie”.

„Jeśli zrobimy to w Premier League, a reszta Europy tego nie zrobi, nadal mamy problem” – powiedział menedżer Evertonu. „Najlepiej przed rozpoczęciem rozgrywek zatrzymać okienko transferowe, bo to bardzo głupie”.

Nie powstrzyma to graczy przed agitacją strój piłkarski dla dzieci z własnym nadrukiem do ruchów. To nie powstrzyma drużyn przed brakiem kadry na początku sezonu. W rzeczywistości może to znacznie pogorszyć sytuację.