koszulka salah Reprezentacja USA zmierzy się we wtorek w N

koszulka salah Reprezentacja USA zmierzy się we wtorek w Nashville z Meksykiem, a obie drużyny będą reprezentować młode drużyny w pokazie graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją międzynarodową karierę.

Obie drużyny mają też za sobą upokarzające porażki z mocarstwami z Ameryki Południowej — 2:0 z Brazylią i 4:1 z Meksykiem z Urugwajem — wyniki, które mogą zachwiać pewnością siebie niedoświadczonej grupy.

To, co powinno powstrzymywać obu przed rozpamiętywaniem tych trudnych wyników, to fakt, że obaj są teraz gotowi zmierzyć się z największym rywalem swoich drużyn w meczu, który rzadko jest mało intensywny.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo tanie koszulki piłkarskie z nadrukiem i Ederson wracają do Benfiki-