koszulka liverpool z własnym nadrukiem(Zwycięstwo 10, R3), p

koszulka liverpool z własnym nadrukiem(Zwycięstwo 10, R3), podczas gdy ich rekord wynoszący zaledwie pięć straconych bramek jest najmniejszą liczbą straconych bramek na tym etapie ze wszystkich 115 ligowych kampanii w Anglii.

Everton wygrał tylko jeden z ostatnich 51 meczów wyjazdowych w Premier League z pięcioma zawsze obecnymi drużynami w rozgrywkach (R18, 32:0), pokonując Man Utd 1:0 w grudniu 2013 roku.

Liverpool zachował czyste konto w 10 z ostatnich 11 meczów u siebie w Premier League, tracąc tylko z najsłabszymi strzelcami wyjazdowymi w lidze w tym sezonie (Cardiff).

Marco Silva chce zostać pierwszym menadżerem Evertonu od czasu Joe Royle'a w listopadzie 1994 roku, który wygra swoje pierwsze derby Merseyside w Premier League; żaden menedżer Evertonu nigdy nie wygrał swojego pierwszego meczu ligowego z Liverpoolem na t-shirty piłkarskie dla dzieciAnfield, sięgając wstecz do ich pierwszego spotkania w listopadzie 1894 roku.