koszulka barcelona dla dzieci Nie, nie do końca. Podopie

koszulka barcelona dla dzieci Nie, nie do końca. Podopieczni Martino wciąż mają wiele do zrobienia, na przykład umiejętność kontrolowania tempa gry. Dobre zespoły mogą spowalniać działania równie łatwo, jak je przyspieszać, a umiejętność rozwijania się tylko na jednym biegu może Cię ograniczać. To ograniczenie okazało się kosztowne w przegranej na początku sezonu z Red Bulls, kiedy Atlanta nie mogła zmienić biegu na bezpieczniejszy, gdy Nowy Jork naciskał i późno przejął kontrolę nad wygraną.

Dwa mecze Atlanty od czasu tej porażki były niesamowitymi zwycięstwami, więc nie mieliśmy okazji sprawdzić, czy zarządzanie meczami zespołu poprawiło się, ale na horyzoncie pojawiają się trudniejsze wyzwania. Odcinek czterech prostych gier ulicznych rozpocznie się za dwa tygodnie i obejmuje wizyty w Seattle i Toronto. Te mecze będą idealnym wyzwaniem, aby pokazać nam, jak dobry jest zespół Atlanta United.

Jedno stało się jasne w pierwszych tygodniach 2017 roku: ten zespół Atlanta United istnieje naprawdę, a cel, jakim jest awans do play-offów, przestał być ambitny, koszulka piłkarska z własnym imieniem a stał się absolutnym minimum dla drużyny, która wygląda na zdolną do przekroczenia własnych, wzniosłych oczekiwań.