strój piłkarski dla dzieci lewandowski Thomas Tuchel potwierdz

strój piłkarski dla dzieci lewandowski Thomas Tuchel potwierdził, dlaczego Christian Pulisic i Thiago Silva nie znaleźli się w składzie Chelsea na wyjazdowe zwycięstwo 2:1 nad Sheffield United, jednocześnie rozwiał obawy o stan zdrowia Timo Wernera.

Werner strzelił oba gole w wygranym meczu na Bramall Lane, ale odpadł w 75. minucie, aby poddać się leczeniu uda po tym, jak brał udział w bramkach Masona Mounta i Jorginho.

W międzyczasie Silva również nabawił się kontuzji uda podczas wygranego 1:0 meczu z Tottenhamem Hotspur w czwartek i po meczu przeszedł badanie, które koszulki piłkarskie dla dzieci potwierdziło powagę jego problemu. Tuchel wyjaśnił, dlaczego on i niespodziewane pominięcie Pulisica zostali pominięci w niedzielę.