koszulka psg z własnym nadrukiem Od zeszłego tygodn

koszulka psg z własnym nadrukiem Od zeszłego tygodnia wszystko było w naszych rękach, ponieważ dotarliśmy na czwarte miejsce i wykorzystaliśmy przewagę nad West Hamem w tym bezpośrednim pojedynku, co jest bardzo znaczące. Wygrana w ten sposób zawsze jest ogromną wygraną. Dla mnie to nie koniec. już.

„W tej chwili trochę cierpimy bez Kovacicia w naszych dwóch numerach 6 [ustawienie]. Miejmy nadzieję, że może wrócić przeciwko Fulham.

„Nie trenował jeszcze z drużyną, więc myślę, że wtorek będzie za wcześnie, niestety, ponieważ był bardzo szczęśliwy grając przeciwko swoim byłym kolegom z drużyny. Ponownie był dla nas kluczowy i mógł nam bardzo pomóc przeciwko Brighton. i West Hamu.

„Ma technikę, biegi z piłką i drybling. Jest tak, bluzy piłkarskie z własnym nadrukiem a zespół wykonuje niesamowitą robotę. Musimy iść dalej i to jest dalekie od zakończenia”.