koszulka liverpool dziecieca dalej stwierdza, że ​​Laurent Blanc

koszulka liverpool dziecieca dalej stwierdza, że ​​Laurent Blanc przesunął się na pole position, ale rozważają również podejście do szokującej nazwy. Tym człowiekiem jest nikt inny jak Avram Grant.

Chociaż Blanc pozostaje preferowanym kandydatem, Grant pozostaje „kluczowym członkiem wewnętrznego sanktuarium Abramowicza”, a Rosjanin wie, że może zwrócić się do niego, jeśli jego plany się ułożą. Udało mu się doprowadzić Chelsea do drugiego miejsca w Premier League, a także w finale Ligi Mistrzów i Pucharu Ligi, ale został zwolniony po tym, jak nie udało mu się zdobyć żadnych trofeów w swoim jedynym sezonie jako szef. stary wtedy miał przyzwoity sezon w Portsmouth, ale zrezygnował po zaledwie jednym sezonie, a następnie został zwolniony w West Ham po doprowadzeniu klubu do spadku z najwyższej klasy Anglii. Grant od tego czasu grał w Partizanie i Ghanie, a teraz jest w NorthEast United FC w indyjskiej Premier League.

Rzeczywiście, byłby to ogromny krok naprzód, by wyjechać z Indii do jednego z największych zawodów w świecie futbolu. Oczywiście dzieje się tak, jeśli Conte i tak zdecyduje się odejść. Wcześniej Włoch powtarzał, że nie odejdzie z własnej woli, ale klub będzie musiał zapłacić mu 9 milionów funtów odszkodowania, jeśli zdecydują się go zastąpić. Fani Chelsea prawdopodobnie koszulka piłkarska dla dziecka woleliby zostać Conte, niż i tak zastępować go Grantem... Kogo chcesz jako nowego menedżera Chelsea? Czy powitałbyś Granta? Wyraź swoją opinię, zostawiając komentarz poniżej.