przeprowadzką na Old Trafford.Spalletti reaguje na

przeprowadzką na Old Trafford.Spalletti reaguje na zainteresowanie United z Perisic Luciano Spalletti został mianowany nowym trenerem Interu w piątek po tym, jak opuścił rywali z Romą za obopólną zgodą w zeszłym miesiącu.

58-latek ujawnił, że nie będzie wywierał presji ani nie stanie na drodze reprezentanta Chorwacji, jeśli skrzydłowy zechce opuścić San Siro i dołączyć do Man Utd. – Nie powinniśmy nikogo przekonywać do pozostania w Interze – mówi włoski trener. powiedział dziennikarzom, w odpowiedzi na zainteresowanie United, przez Goal. „Już przekonuję innych do dołączenia do Interu i to jest wszystko, do czego możemy dążyć. Jeśli ktoś nie jest przekonany (przez perspektywy Interu), dobrze jest iść i grać tam, gdzie czuje się bardziej zmotywowany. Tak więc Spalletti całkiem wyraźnie zasugerował, że nie będzie blokował żadnych odejść, jeśli którykolwiek z członków jego nowego składu nie jest już związany z Interem i chce podjąć nowe wyzwanie.

Ile kosztowałby Perisic? Włoscy giganci utrzymają się jednak za wysoką cenę, uważaną za około 50 milionów euro (44 miliony funtów), gdyby zwycięzcy Ligi Europy złożyli oficjalną ofertę. Perisic, który grał również dla Borussii Dortmund wcześniej w swojej karierze dołączył do Interu z Wolfsburga w 2015 roku na podstawie pięcioletniego kontraktu i reprezentował swój kraj ponad 50 razy. www.koszulkapilkarskiepl.com Inter zajął w tym sezonie rozczarowujące siódme miejsce w Serie A, a triumf w Lidze Europejskiej Man Utd oznacza, że ​​będą grać w Mistrzach Ligowa piłka nożna po raz kolejny w przyszłym sezonie.