strój ronaldo dla dzieci Prawie osiemnaście lat po swoim seni

strój ronaldo dla dzieci Prawie osiemnaście lat po swoim seniorskim debiucie w Realu Sociedad w grudniu 1999 roku, Xabi Alonso dzieli tylko jeden mecz od przejścia na emeryturę. karierę, którą miał. Nie tylko grał dla trzech największych klubów świata w Liverpoolu, Realu Madryt i Bayernie, ale jego lista osiągnięć nigdy się nie kończy.

Brzmi on następująco: 1x FA Cup, 2x Liga Mistrzów, 1x La Liga, 2x Copa del Rey, 3x Bundesliga i 1x DFB Pokal. I to nie wspominając o sukcesie Alonso na arenie międzynarodowej z Hiszpanią, wygrywając Mistrzostwa Świata 2010 i Mistrzostwa Europy Mistrzostwo dwukrotnie w 2008 i 2012 roku. Mówiąc prosto, mistrz pomocy odejdzie na emeryturę jako legenda gry. Wraz z przejściem na emeryturę i przejściem do ostatniego meczu, Alonso przypomniał sobie, jak się czuł, kiedy zadebiutował w Premier League przeciwko Boltonowi Wanderers w 2004. Liverpool przegrał tego dnia 1:0 na Reebok Stadium, gdzie Alonso zademonstrował swój zakres podań, ale został pobity przez piłkarzy Boltona. witamy w zestawie Premier League ”- powiedział The Times.

„Wtedy był [Jussi] Jaaskelainen od swoich kopnięć, nawet nie próbujący podawać, tylko długie piłki do Kevina Daviesa”. Powiedziałem sobie: „To jest inne. stroje piłkarskie z własnym nadrukiem OK, Xabi, chcesz zrobić to tutaj, zostać zawodowcem z Liverpoolem, musisz się szybko nauczyć”. „Jak wiemy, Alonso szybko przystosował się do życia na Merseyside i