koszulka juventus dybala ¡ Szacunek, mój bracie, za twój profesj

koszulka juventus dybala ¡ Szacunek, mój bracie, za twój profesjonalizm. Przeprogramuj swoje marzenia, to będzie w każdej chwili. Życie jest piękne. Jesteś najlepszy,¡± tajemnicza wiadomość przeczytana.

Na boisku Mbappe wykazał kilka oznak nieszczęścia. Rzeczywiście, zebrał swoje najbardziej konsekwentne występy od miesięcy, robiąc wszystko, co w jego mocy, aby przyćmić Lionela Messiego w swoim debiucie, kiedy strzelił oba gole w wygranym 2:0 meczu z Reims.

Jest uśmiechnięty, pełen życia i imponujący. Tymczasem poza boiskiem PSG szykuje kolejną astronomiczną ofertę kontraktu dla Mbappe, która według Le Parisien uczyni go najlepiej opłacanym graczem na świecie.

Jednak strona francuska wie, że po prostu wygrała potyczkę w walce o przyszłość Mbappe. Dużo większe wyzwanie pojawi się w styczniu, kiedy będzie mógł rozpocząć rozmowy z rywalizującymi klubami C i nie tylko z Realem Madryt, bo zespoły z Premier League z pewnością będą próbowały go skusić.

Okno transferowe się skończyło, ale zegartanie stroje piłkarskie z nadrukiem  wciąż odmierza przyszłość Mbappe.