koszulka dybala Kiedy piłka nożna została zawieszona w

koszulka dybala Kiedy piłka nożna została zawieszona w marcu, nikt w Arsenalu nie byłby bardziej sfrustrowany niż Nicolas Pepe.

Międzynarodowe Wybrzeże Kości Słoniowej powoli zaczynało życie w północnym Londynie po przybyciu z Lillein zeszłego lata z transakcją o wartości 72 milionów jenów (94 mln USD), ale wczesne oznaki w 2020 roku były takie, że zaczynał się stawiać na nogi.

Strzelił gola w wygranym meczu z Manchesterem United i ponownie strzelił bramkę, gdy Newcastle odpadło 4-0 w Emirates. Pepe postawił także dwa inne gole przeciwko Srokom.

Artykuł kontynuuje poniżej
Wybór redakcji Messi może postawić za sobą powolny start PSG z główną rolą przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnick - Jak Sancho odnalazł swoją formę w Man Utd? w Dortmundzie?
Kolejna asysta nastąpiła w meczu z Evertonem, strój piłkarski dla dzieci z własnym nadrukiem gdy podpisanie rekordu klubu przez Arsenal zaczęło pokazywać formę, z której krążyły najlepsze europejskie kluby zeszłego lata.